KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13342224

nr 1334 2224

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 24/25. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Kondition: taperester på plexiglaset

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:18:15

25/6 11:56:50 1      Vinnande bud

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan